Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
rezervace
KaSS

Pozvánka na kulturní akce

11. 5. 2021
Foto
Na jaké kulturní akce se můžete v nejbližší době těšit? Zde je malá ochutnávka toho, co pro Vás připravujeme.
přehrát video >>

Velikonoční dílnička

15. 3. 2021
Foto
Protože se stále nemůžeme sejít v našem Zámeckém klubíku, připravili jsme pro vás velikonoční dílničku alespoň takto. Věříme, že se vám bude s námi dobře tvořit a že se budeme moci brzy setkat osobně.
přehrát video >>

Výstava Zvířátka a Vánoce

11. 1. 2021
Foto
aneb - Když nemůžete na výstavu, výstava přichází za vámi.
přehrát video >>

Pozvánka na Tříkrálové putování

8. 1. 2021
Foto
Líbilo se vám vánoční putování za betlémem? Pokud ano, máme pro vás připravené další putování, tentokráte Tříkrálové. Podrobnosti o jeho přípravách se dozvíte ve videu.
přehrát video >>

Adventní koncert - záznam

17. 12. 2020
Foto
"Tento způsob adventu, zdá se mi být poněkud nešťastný."
Na úvod jsem si dovolil parafrázovat známou větu z Rozmarného léta od V. Vančury. Z důvodů které jsou všem známé a nikomu milé uvádí Městská kulturní zařízení Adventní koncert pouze online.
DUCHOVNÍ HUDBA A POEZIE

Mluvené slovo Vlasta Korbová a Arnošt Proschek, na varhany hraje Robert Fuchs. Poslechněte si autentický zvuk varhan z kostela Povýšení svatého Kříže v Bělé pod Bezdězem.
Video bude zveřejněno v PREMIÉŘE V NEDĚLI 6. 12. od 18 hod.ve videogalerii kulturního střediska. Pak se pochopitelně stane stálou součástí této gelerie a tk si jej budete moci pustit kdykoliv, třeba 24. července - nebo prosince.
přehrát video >>
1
2
3
4
5
>>
>|
KONTAKTY
Kulturní a společenské středisko

tel.: 326 701 216
mob. 731 966 238
mapa
© 2012 - 2021 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,