Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
AKCE
Commedia finita
1. 11. 2019 od 19:30
Komorní sál MKZ
REZERVACE VSTUPENEK
Rezervace ani prodej již není možný.

Omlouváme se, ale všechna místa k sezení už jsou rezervovaná nebo prodaná. Pokud přijdete včas, můžeme Vám nabídnout pouze nevyzvednuté rezervace a omezený počet míst na přístavku nebo k stání.

Příště si zakupte nebo rezervujte vstupenky s dostatečným předstihem.

Děkujeme

1. KROK: kliknutím postupně označte čísla volných sedadel
JEVIŠTĚ
I
I
II
II
III
III
IV
IV
V
V
2. KROK: doplňte kontaktní údaje
OBJEDNÁVKA
Počet vstupenek
0
Čísla sedadel
vyberte v plánku hlediště
Cena celkem
0 Kč
JAK NA TO
Rezervace
Vstupenky je možné rezervovat pomocí internetu nejpozději 5 hodin před začátkem akce. Po provedení rezervace obdržíte na vaši emailovou adresu potvrzení rezervace. Tyto vstupenky je pak nutné vyzvednout a zaplatit nejpozději 15 minut před začátkem akce (pokladnu otevíráme vždy půl hodiny před začátkem představení). Včas nevyzvednuté rezervace mohou být vráceny do prodeje.

Předprodej
Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Infocentru (Masarykovo nám. 140, Bělá p. Bezdězem, více >>). Obvykle jsou vstupenky v předprodeji nabízeny za výhodnější cenu. Zde si také můžete vyzvednout za předprodejní cenu rezervované vstupenky.
© 2012 - 2020 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,