Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
rezervace
KaSS
KVĚTEN 2020
16
Komorní sál MKZ
sobota od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
pro děti

O kohoutkovi a slepičce - PŘESUNUTO NA ČERVEN

Foto
Malé divadélko Praha
Rostislav a Anna Novákovi

Pořad pod společným názvem obsahuje dvě pohádky. Kdo by neznal klasickou pohádku O kohoutkovi a slepičce, kterak se slepička snaží zachránit chamtivého kohoutka. Není právě lakomost a chamtivost hlavním tématem nejen příběhu, ale i dnešního světa? Dá se vůbec z tohoto příběhu udělat legrace? Dá se poučit? Na to ať zkusí odpovědět naše představení.
Druhá Krabičková pohádka má jednoduchý příběh, ve kterém vystupuje král Krabicius, princezna Krabička, babice Krabice a drak Krabičák.

30
nádvoří zámku
sobota od 14:00
MKZ Bělá pod Bezdězem

Dětský den s Bělá Marketem

Foto
Vážení a milí,
máme velikou radost, že si společně pohrajeme a zazpíváme, při konání Dětského dne s Bělá Marketem na nádvoří bělského zámku. Program, který najdete na plakátku, se může měnit s ohledem na nařízení vlády, ale my doufáme, že vše dopadne dobře a těšíme se na Vás v sobotu 30.5.2020 od 14.00 hod. Městská kultura a Bělá Market.

31
Výstavní sál MKZ
neděle od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
výstava

Obrazy a šperky Tomáše Holuba - vernisáž

Foto
Srdečně Vás zveme na výstavu designéra šperku a výtvarníka, který v současné době žije a tvoří v Bělé pod Bezdězem. Zajímavé materiály, které používá při své tvorbě vyžadují unikátní technologie zpracování. Výstava bude prodejní a rozhodně stojí za návštěvu. Při vernisáži se potkáte přímo s autorem, který rád zodpoví vaše otázky.
Ke stažení
POZVÁNKA (jpg, 523 kB)

KALENDÁŘ
KONTAKTY
Kulturní a společenské středisko

tel.: 326 701 216
mob. 731 966 238
mapa
© 2012 - 2020 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,