Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
rezervace
KaSS
PROSINEC 2019
13
Augustiniánský klášter
od 1. 12. do 24. 12.
Římskokatolická farnost Bělá p. B.
výstava

Výstava betlémů

Foto
Přijměte pozvání na výstavu betlémů. K vidění budou asi tři desítky betlémů. Některé jen v podání malého jezulátka v jesličkách, jiné v podobách klasických betlémů s postavami třech králů, pastýřů, oveček. Papírové, dřevěné, v mechu i senu, od Vás i pro Vás... všechny nesou jedno tolikrát zpívané poselství: Narodil se Kristus Pán.
Každou adventní neděli a o Štědrém dni mezi 14. a 15. hodinou v klášterním kostele.
Ke stažení
Výstava betlémů v klášterním kostele (jpg, 3,67 MB)

14
Komorní sál MKZ
sobota od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
pro děti

Jak nás vidí andělé

Foto
Hra, která Vám přináší vánoční atmosféru a přibližuje zvyky a tradice našich svátků. Zazní koledy, které znáte, ale také řada autorských písniček s vánoční tématikou od tatínka, nebeského učitele hudby, dvou andílků a jejich maminky.
Vstupné: 30 Kč (před začátkem akce).
REZERVACERezervovat je možné ještě 34 vstupenek.

15
Park na Masarykově nám.
neděle od 10:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
jarmark

Vánoční jarmareček

Foto
Uprostřed vánočních příprav můžete opět navštívit jarmark v parku na náměstí. Těšíme se na setkání plné vůní, chutí a příjemných lidí. Přáli bychom si, abyste tu našli inspiraci na vánoční dekorace i poslední dárečky, ale také vánoční atmosféru, při které si trochu odpočinete od svátečního shonu. O hudbu se bude starat skupina z Jablonce a Liberce, Damair a letos jsme na náměstí pozvali divadelní soubor z Vysokého nad Jizerou, který nám ve čtyřech dvacetiminutových vstupech bude představovat horácké koledy a vyprávět Krkonošské poudačky. Jarmark potrvá do 16 hod.

15
Kostel Pov. sv. Kříže
neděle od 18:00
Římskokatolická farnost Bělá p. B.
hudba

Adventní koncert Podbezdězských varhaníků

Foto
Varhany ve farním kostele přímo vyzívají k zvláštnímu rozeznění v adventním čase. Na adventní témata zaimprovizuje Marek Foltýn, David Coufal a P. Kamil Škoda.

KALENDÁŘ
KONTAKTY
Kulturní a společenské středisko

tel.: 326 701 216
mapa
© 2012 - 2019 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,