Česká brána Klikni: Hrad Bezděz Klikni: Městská kulturní zařízení - Knihovna V. Holana Klikni: Radnice - Městský úřad Mařatkův pomník Na Stráž Klikni: Římskokatolická farnost Bělá pod Bezdězem Zámek Bělá pod Bezdězem hlavička
šipka
šipka
šipka
šipka
šipka
rezervace
KaSS
ČERVEN 2021
16
Knihovna Vl. Holana
od 8. 6. do 30. 6.
MKZ Bělá pod Bezdězem
výstava

Práce žáků v době distanční výuky

Foto
Děti v době online výuky tak docela nezahálely. Přesvědčí vás o tom malá výstava prací, kterou si děti z bělské základní školy samy také nainstalovaly v prostoru mezi dospělou a dětskou knihovnou Vl. Holana na Masarykově náměstí.

Takže čtenáři pozor! Až si půjdete vypůjčit knížku, nezapomeňte nahlédnout i do našeho čtecího koutku.

16
Výstavní sál MKZ
od 9. 6. do 30. 8.
MKZ Bělá pod Bezdězem
výstava

Fenomén Igráček

Foto
Na výstavě pro celou rodinu čekají návštěvníky kromě historických i moderních podob osmicentimetrové postavičky také dva neprodejné unikáty, a to v podobě Hynka Berky z Dubé a Lipé a Miloslava Dismana, rodáka z Bělé pod Bezdězem. Putovní výstavu připravil český výrobce her a hraček, firma EFKO-karton s. r. o., ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně a Inspirací Zlín.
Ke stažení
Plakát (jpg, 763 kB)

19
IC s expozicemi na zámku
sobota od 15:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
vernisáž

Zahájením sezony na zámku nás provede vůdce loupežníků Wenzel Kummer

Vernisáž výstavy Nejslavnější absolvent dětské manufaktury na bělském zámku, vůdce loupežníků Wenzel Kummer z Vísky
I v letošním roce se nám zahájení návštěvnické sezony na bělském zámku posunulo na červen. Její start bude v IC s expozicemi na zámku v Bělé pod Bezdězem v sobotu 19. 6. 2021 v 15. 00 hodin vernisáží výstavy: Nejslavnější absolvent dětské manufaktury na bělském zámku, vůdce loupežníků Wenzel Kummer z Vísky. Pokud nám to opatření a okolnosti dovolí, připravíme i doprovodný program formou přednášky, či hudebního vystoupení. Výstava se připravuje ve spolupráci s Kummermuseem – Muzeem Bímšvence ve Vísce, které je z důvodu dlouhodobé nemoci majitele, v letošním roce uzavřeno.

26
nádvoří zámku
sobota od 14:00
MKZ Bělá pod Bezdězem
pro děti

Dětský den s Bělá Marketem na zámku

Foto
Vážení a milí, společně s děvčaty z Bodees Style chystáme pro Vás a hlavně pro Vaše malé děti Dětský den na zámku. Pokud to situace dovolí, a my věříme že ano, najdete na nádvoří bělského zámku zábavu na celé odpoledne. Děti si budou moci zadovádět na skákacím hradu a zkusit vlastní zručnost při různých dílničkách. Ke koupi tu budou opět zajímavé regionální produkty a občerstvení. Těšíme se na Vaši účast. Vaše kultura

KALENDÁŘ
KONTAKTY
Kulturní a společenské středisko

tel.: 326 701 216
mob. 731 966 238
mapa
© 2012 - 2021 MKZ Bělá pod Bezdězem, ilustrace Oldřich Jelen, Webmaster,